>>> Chceš spřátelit? Klikni [SEM]>>> Chceš si objednat design? Klikni [SEM]
>>> Reklamy piš [SEM]>>>

Červenec 2008

An deiner Seite (Ich bin da)

18. července 2008 v 21:51 | Anett483 |  →Klipy←

Spring nicht

18. července 2008 v 21:49 | Anett483 |  →Klipy←

Übers Ende der Welt

18. července 2008 v 21:48 | Anett483 |  →Klipy←

Wir schliessen uns ein

18. července 2008 v 21:47 | Anett483 |  →Klipy←

Der letzte Tag

18. července 2008 v 21:45 | Anett483 |  →Klipy←

Rette mich

18. července 2008 v 21:43 | Anett483 |  →Klipy←

Schrei

18. července 2008 v 21:43 | Anett483 |  →Klipy←


Videa

18. července 2008 v 21:35 | Anett483

Durch den Monsun

18. července 2008 v 21:32 | Anett483 |  →Klipy←

Don´t jump...

18. července 2008 v 16:22 | Anett483
by Allegator

I love to see you...

18. července 2008 v 9:45 | Anett483 |  Twincest kresby
Kresbička od Allegator...pod perexem..↓↓↓

Bill und Tom..

18. července 2008 v 9:39 | Anett483
Kvalita od Allegator xD pod perexem..radši..xD

Můj zlobivej model 22.

17. července 2008 v 15:58 | Anett483
autor: B-kay
betaread: Janule
S nervózním výdechem přivřel svá víčka a snažil se nevnímat tak nesnesitelnou blízkost Billova těla, které asi po pěti minutách v jeho náručí ochablo a teď si jeho majitel spokojeně spinkal v náruči, která jej nesvírala neskutečně dlouhou dobu… Tom malinko nadzvedl tvář, aby se mohl podívat na Billa, který mu něžně funěl na krk, čímž mu způsoboval snad ještě větší muka. Tom se snažil rychle usnout. Pevně semknul malinko unavená víčka, ale spánek jaksi pořád nepřicházel. Už dokonce i to prase spokojeně chrochňalo u sebe v domečku a Bill se nejspíš se stovkou plyšáků rozvaloval na gauči xD. Tom mohl jen děkovat Bohu, že je Bill k němu přitulený tak, že necítí, co s ním dělá jeho blízkost…
Jeho oči bezcílně poletovaly po tmavém pokoji a jeho čichové buňky už nedokázali ignorovat Billovu sladkou vůni vanilky, smíšenou s něčím, co Tomovi dosti připomínalo kokosový puding, který jim mamka kdysi dělávala. Pak se sice snažil také jeho táta nahradit tohle jídlo svou schopností, ale to už jaksi poživatelné nebylo xD. Ale už dost! Musí usnout, protože zítra jsou pozváni znovu na nějakou parádu, jenomže teď do agentury a ne k řediteli, což Toma značně potěšilo, protože už by nedokázal koukat na tu jeho odpornou vilu, o které si myslel bůhvíco. Dokonce se zapřísahal, že tohle bude poslední večírek, který absolvuje a i to jenom kvůli tomu, aby tam nemusel Bill sám. Když se tak nad tím Tom zamyslel, nerozuměl tomu. Když viděl všechny ty pochmurné a namyšlené tváře, které zdobila těžká tuna make-upu, bez výjimky i kluky, nedokázal chápat, jak se Bill, jeho sluníčko, mohlo dostat do takovéhle společnosti. Vždyť jej skoro celý večer pozoroval a jeho vyděšený pohled působil jako pohled malého zvířátka na kupu dravců, kteří si chtěj na něm smlsnout… Bill sice byl nádherný. I jeho postava a celkový vzhled i vyzařování bylo pro modeling dokonalé, ale tohle bylo prostě moc. Pořád Tomovi připadal, jako by tam nějak nepatřil. Byl až příliš jemný a milý ke všem kolem, zatímco ti ostatní jenom sprostě pomlouvali každého, na kom si všimli jenom malinké známky nedokonalosti…

Žádost o FFky

16. července 2008 v 19:46 | Anett483 |  Blog, já
Ahojík!
Rozhodla sem se začít s blogem. Je to můj první blog, takže sem se ještě moc nerozkoukala a spoustu věcí ještě nwm. Nicméně bych vás chtěla požádat o zasílání povídek. Je jedno jesli jsou jednodílné nebo vícedílné, nemusí to být ani TWC. Prostě pokud máte nějakou FFku a chtete ji zveřejnit, tak mi ji plsky pošlete na maila. To je asi všechno...
FFky posílejte na mail: th-anett@seznam.cz

Prázdniny nad kočku 24.

16. července 2008 v 19:37 | Anett483
autor: Syhrael
betaread: Janule
,,Tys vyhodil pojistky?" Vydal ze sebe Bill skřehotavě a v husté tmě se snažil rozpoznat stejně tónované bratrovy zorničky.
,,Ach, ano, a zřejmě nejsme sami potmě," pronesl Tom pobaveně a o něco víc se k němu přitiskl. Bill mu opatrně položil ruce kolem krku a zvykal si na pocit, že Tom jej za boky koriguje pozpátku přímo k posteli. A ožužlává mu krk. Trochu rychlý postup na někoho, jako je Bill, který si všechno musí užít pozvolna a každou buňkou.
,,Tome, ty jsi pil, že jo?" Ubezpečoval se pološeptem a malinko přeškobrtal, jak byl nenásilnou vůlí tlačen ke vzorně ustlané posteli.
,,Jen malinko," brouknul Tom naprosto střízlivě a dýchnul bratrovi pod ucho. Nebyl z něj cítit žádný alkohol, ale na náladu či kuráž, jak jen to nazvat, si Tom rozhodně lokl. Nestává se to denně, aby prožíval to své vysněné poprvé s Billem.

Prázdniny nad kočku 23.

16. července 2008 v 19:37 | Anett483
autor: Syhrael
betaread: Janule
Toma probudil nesnesitelně vzrušující pocit. Vytlačil ho z krajiny snů a donutil otevřít oči. Lapal po dechu a cítil v podbřišku příjemnou horkost. Dokořán otevřel oči. Byl příliš dezorientován, ale ležel klidně. Míval takové sny pravidelně. Avšak dnes to bylo až moc živé. Rozpoznal, že má roztažené nohy, dlaní spočívá ve svém klíně a vedle jeho břicha někdo leží. Skoro šokovaně si uvědomil, že ten někdo má příliš rozvrkočené vlasy a voní po kandovaných pomerančích.
Billovi Tomovo bříško nahrazovalo polštář. Spokojeně ze spánku vzdychal a od jeho pootevřených úst Tom cítil vlaho na pokožce.
Vyděšeně se díval na strop a hlubokým vydechováním klidnil svoje emoce. Pevně tiskl svůj penis v dlani a tiše skučel.
Malinko pootočil hlavu k vedlejší posteli, ve které se k sobě choulili Alan s Bernardem. Ty dvě hrdličky, sotva se večer vrátily z koupelny, se od sebe nehnuly na metr. Když šel Alan pro pití, Bernard ho doprovázel. A naopak, Alan cupital za svým partnerem i natankovat benzín do auta…
Fialový chlapec Tomovi naznačil, že Bernarda doopravdy svedl, tudíž Tom sázku vyhrál a Billa má v hrsti. Detaily však neprozradil, pouze zasněně sledoval Bernarda, jenž rozděloval tyčinky Mars na příděl.

Prázdniny nad kočku 22.

16. července 2008 v 19:36 | Anett483
autor: Syhrael
betaread: Janule
Alan se během několika minut dostatečně sebral, aby byl schopen dojít si pro ručník. Přikázal si nepřemýšlet nad Norbertem a jeho pálivými polibky, nad Bernardem a jeho návrhem, zkrátka nad ničím. Zničilo by ho to. On neuměl takové situace řešit, nedokázal je zvládnout a vyrovnat se s nimi. Rád říkával, že má tuhle vlastnost v popisu práce.
Miloval vodu, proto se do koupelny přihrnul s nadšeným výrazem. Postavil se k zrcadlu a natáčel se ze všech stran. Nahlas se hodnotil, neměl rád odraz, který zrcadlo posměšně odráželo na všechny strany.
Až příliš jemný, skoro dívčí, marcipánový obličej, se ztrácel pod hustými karmínově fialovými vlasy. Ta barva pro něj byla výjimečná, kontrastovala s hnědýma očima, které zářily orámované tmavou fialovou linkou. Nevěděl, proč se líčí, nikdy na takové otázky neodpovídal. Až když mu Bernard tajně pošeptal, že ho jeho vzezření vzrušuje, začal nad sebou přemýšlet.

Prázdniny nad kočku 21.

16. července 2008 v 19:35 | Anett483
autor: Syhrael
betaread: Janule
,,A to jako proč?" Alan se s úžasem otočil. Nechápavě pohlédl na stolek, kde se tyčila nádherná broušená váza. Napadlo ho, že se měl co nejvíc hýbat, aby se mu Norbert netrefil do hlavy. Zaujal bojovou pozici a lehce ironicky se usmál. ,,Víš, teď není ta nejvhodnější doba na hádky… Domluvili jsme se s Bernardem, že si zajedeme do města, tak bych možná rád šel… Nechci zmeškat!"
Očekával, že napění vzteky.
Norbertova tvář nabyla tajemného úsměvu. Alanovi se zhoupnul žaludek - byl to stejný úsměv, jako míval Bernard, když Alanovi dovolil, aby se jej dotýkal.
,,Chtít můžeš, ale bude těžší to uskutečnit…" Zašeptal nezvykle ostře, dvěma skoky se dostal před dveře a zamknul je. Než se Alan stačil vzpamatovat, klíč zmizel v Norbertově kapse.
Chatkou se rozběhlo nepříjemné šero, téměř tma, způsobená Norbertovýma hnědýma očima, rozzářenýma do odrazu němého hádání, ponurou napjatou atmosféru jenom rozohňovala na čím dál větší intenzitu.

Prázdniny nad kočku 20. (2/2)

16. července 2008 v 19:35 | Anett483
autor: Syhrael
betaread: Janule
Bill se brzy ráno probudil v bratrově náručí. Doposud si neuvědomil, že Tomovi nevadí, když spí s hlavou zabořenou na jeho rameni a rukou si jej jako živý polštář přidržuje pod levým bokem. Tomovi nevadí, když mu funí u ucha a Tomovi dokonce ani nevadí, když je pološeptem oslovován Tomi.
Bill uznal, že tak dobře se ještě nevyspal. A večer byl taktéž dokonalý. Než usnuli, šeptali si pod dekou všechny naschvály, které si dělali, jen aby zametli svoje city a projevy. Tom se Billovi diskrétně svěřil, že potají čichal k jeho školní brašně. Oba se mohli smíchy potrhat a Tom Billa dokonce musel umlčovat letmými polibky a mačkáním pacičky, aby nevzbudili Alana nebo Bernarda.
Teď, když otevřel oči do krásného rána, protkaného hřejivými slunečními paprsky, ještě více toužil po jeho blízkosti. Nikdy nepoznal tak silný pocit se do bratra snad převtělit, schovat se mu do kapsy, jen aby mu byl doopravdy nejblíže. Opatrně mezi prsty uchopil jeden jeho dread a lechtal ho pod nosem a na čele. Tom se pokaždé líbezně zamračil.