>>> Chceš spřátelit? Klikni [SEM]>>> Chceš si objednat design? Klikni [SEM]
>>> Reklamy piš [SEM]>>>

Červenec 2008

CD Devilish

31. července 2008 v 11:41 | Aja |  CD


Comet 2008

30. července 2008 v 16:06 | Aja |  Foto-Twins

Fallacy

30. července 2008 v 16:02 | Anett483 |  Jednodilovky
autor: Syhrael
betaread: Janule
Nickelback - Savin me

Videoklip
Song
***************************************
Mlčky tam stál a díval se z okna, jakoby věděl, že už nic na tomto světě na něj nečeká…
Věděl to moc dobře, tenhle černovlasý mladík se s tím naučil žít.
Pomalu procházel dlouhou tmavou chodbou a společnost mu dělaly jenom tiché bolestivé kroky. Každé došlápnutí na zem, bylo pro něj trnem, co vytrvale tepal do jeho srdce a drásal mu útroby na statisíce malých kousíčků.
Bill se však nedokázal zastavit. Stále kráčel dál a dál. Když minul oprýskaný zšedlý roh nemocnice, kroky se změnily v zoufalý běh.
Potřeboval si pospíšit, být u něj co nejdřív…
Zastavil se.
Brány vězení se mi nechtějí otevřít
Na těchto rukou a kolenou se plazím
Natahuji se po tobě
Děsí mě tyhle čtyři stěny
Světla kolem zdí zablikala a vrhla na mladíka stín. Bill přešlápl nerozhodně na místě. Zpoza zad vytáhl pugét překrásných rudých růží, avšak povadlých. Bylo jich osmnáct, přesně osmnáct bez jediného trnu…

Beloved without Love 2.

30. července 2008 v 15:57 | Anett483
autor: B-kay
betaread: Janule
Nikdy mi patřit nebude. S tímhle holým faktem jsem se už dávno smířil. Je to prostě proti přírodě. Už i tohle, co spolu děláme, je proti přírodě.
Co by se asi stalo, kdyby se ty miliony fanynek, co máme, dozvěděly, že jsem se miloval se svým dvojčetem. S tím, o kterém si myslí, jak moc je nevinnej a křehoučkej… Sní o něm miliony dívek. Miliony dívek by chtěly být na mém místě, ale žádná z nich vlastně netuší proč.
Já to vím! Bill má zvláštní schopnost, o které ani on sám neví. A to je ta, že hned, jak se mu poprvé podíváte do očí, pocítíte něco, co jsem doteď nedokázal identifikovat. Zdali je to jenom zvláštní záblesk nebo jiskra. Ale jeho oči jsou jediné, s čím můžu při milování s ním komunikovat.
Někdy v jeho výrazu vidím i strach.
Bolest.

Beloved without Love 1.

30. července 2008 v 15:51 | Anett483
autor: B-kay
betaread: Janule
Bill:
Mé oči se pomalounku otevřely do krásnýho rána a já ani nevím proč, ale moje dlaň tak nějak automaticky pohladila místečko vedle mě, které bylo však jako každý ráno stejné - prázdné. I když bylo ještě mírně zahřáté jeho tělem, on tady nebyl. Zůstala tady po něm jenom jeho přitažlivá vůně, kterou jsem si nedokázal neuvědomit. Ale stejně jsem tady byl sám. Stejně tak, jako tomu bylo i každé ráno. Už jsem se s tímhle faktem smířil. Asi to jinak nepůjde. Co nadělám. Nejsem tak silný jako on, nedokázal bych s ním bojovat, ani kdybych moc chtěl.
Teď už jistě spí ve své posteli nebo se chystá na snídani. Jeho myslí víří již jiné starosti, týkající se kapely a na mě už dávno zapomněl. Na mě si totiž pokaždé vzpomene jenom večer, když už všichni spí. Protože právě tehdy se začíná úplně jiný život nás dvou, než jaký žijeme přes den…
Přes den jej beru jako svýho brášku, staršího a silnějšího, kterej mi je vždy na blízku, rozhodnut mi kdykoliv pomoct a pokaždé mě ochránit. Prostě tak, jako všichni ostatní lidé berou své sourozence. Hádáme se, smějeme, normálně spolu mluvíme o všech problémech. Mám u něj jistotu a bezpečí, které tak moc potřebuju. Hlavně tedy od té doby, co máme kapelu a naše životy se úplně změnily. A právě kapela změnila i náš soukromej život.

o_O

29. července 2008 v 23:32 | Anett483 |  S fans
radši to nebudu komentovat xDD

Tom K.

29. července 2008 v 23:24 | Anett483 |  Foto-Tom

Černobílý Bill..

28. července 2008 v 10:57 | Anett483 |  Foto-Bill

Bill (by Allegator)

28. července 2008 v 10:53 | Anett483 |  Twincest kresby
Sice to není zrovna TWC ale nevadí xD

by Allegator

Bille, kam to koukáš?! xDD

26. července 2008 v 20:40 | Anett483 |  →Videa s TH←

Tom v červené ♥

26. července 2008 v 20:32 | Anett483 |  Foto-Tom

Opatrovník? To si děláš prdel!? 6.

18. července 2008 v 22:18 | Anett483
autor: Mykerina
betaread: Janule
Mě z toho kluka asi křápne. Kde zase vězí? Nechci si to přiznat, ale mám o něj docela strach. Vypadnul jak namydlenej blesk a ani si nevzal klíče. Bože, kde je? Mamka už je taky dost vystresovaná. Nechci, aby se jí něco stalo.
"Půjdu ho hledat," řekne rozhodně. Hmm... tma jak v pytli. Pro ženskou nebezpečný.
"Ne, mami, půjdu já, kdyby se vrátil tak mi zavolej," vezmu si bundu a otvírám dveře. Vykřiknu. Lekl sem se jak cip. Přede mnou stojí Bill, úplně mokrý a počkat! To jsou slzy. Tady něco nehraje. Ustoupím ze dveří, aby mohl projít. Mamka mu skočí kolem krku.
"Kde jsi, sakra, byl???!!! Víš jaký jsme měli strach!" začne na něj křičet,zřejmě jí nedochází, že takhle si rozhodně nepomůže a nic se nedozví.
"Mami, nekřič na něj," pohladím ji po rameni.

Opatrovník? To si děláš prdel!? 5.

18. července 2008 v 22:18 | Anett483
autor: Mykerina
betaread: Janule
Doprdele, doprdele, doprdele… jak jsem to mohl dovolit??? Sahal na mě cizí kluk. A ještě ke všemu mě líbal. Já Davidovi zahnul…tohle se nesmí dozvědět. Ne... neřeknu mu to. Řeknu... bude mě hryzat svědomí. Sakra... co mám teď dělat? Nechat to tak? Zoufale si sednu na prádelní koš, ale selže víko a já se propadnu dovnitř.
"Kurva!" zakleju nahlas. Nemůžu se odtamtud vyhrabat.
"Sakra!" takhle sprostý jsem nikdy nebyl. Jsem debil. Konečně se odtamtud vyhrabu. Jsem z toho celej udejchanej. Tohle mu nedaruju. Dredáčovi blbýmu, a kde vlastně je? Co mě vůbec zajímá? Tohle je konečná.

Opatrovník? To si děláš prdel!? 4.

18. července 2008 v 22:16 | Anett483
autor: Mykerina
betaread: Janule
Nechápu co se mnou Bill dělá. Jednu chvíli jsem na něj jak pes a pak ho hladím. Když on je… prostě... zvláštní… tak… divoký, nedostupný, a když se vzteká, je sexy a prostě… jsem z něj zmatený a to tak, že pořádně. A teď když chce utéct… nesmím ho nechat.
"Nikam nejdeš," rozhodnu. Musel jsem ho prostě přidělat k posteli.
"Já tě varuju… pusť mě!!!" syčí na mě vztekle. Jsem zvědavý, za jak dlouho mu dojde, že prostě ne.
"Být tebou, tak si lehnu a dám pokoj," zívnu si. Už jsem fakt unavený, ale Bill si očividně nedá pokoj a furt se vrtí a škube sebou a syčí, co všechno mi udělá, až se z těch pout dostane. Zavřu oči, opravdu se mi chce spát, ale obávám se, že když usnu, je schopen si něco udělat.
Lehce podřimuju, občas mrknu okem na tu spící nádheru. Teď mi to došlo… on spí!!! Hurá… můžu ho pustit z těch pout. Nerad bych, aby mu ty náramky zanechaly nějaké stopy. I když... co když nespí?? Třeba je rafinovaný… a... uteče? Nakloním se nad něj. Dýchá pravidelně a pomalu… je holt tuhej. Vyndám klíč a odemknu mu packu. Opatrně mu ji položím na bříško. Jenže ten malej ďábel se na mě překulí. Poplašeně zamrkám. Tohle jsem nečekal. Snaží se mě poškrábat, ale funkční má jenom jednu ruku, takže to jde těžko. Chytnu ho za zápěstí.

Opatrovník? To si děláš prdel!? 3.

18. července 2008 v 22:15 | Anett483
autor: Mykerina
betaread: JanuleTak a teď mi někdo vysvětlete, kam jsem se to jako dostal. Bože, to snad není pravda. Prvně si mě ten týpek splete s holkou a pak ten trapas s tou snídaní. Nemůžu za to, že jsem měl hlad. A to prosím hlad přímo ukázkovej. Mno, tak jsem mu tu snídani nakonec fakt snědl. Jak že se to jmenuje? Tom? Asi... ale je fakt pěkný. Jo to... a ta hruď… hmmm... moc moc pěknej.
"Tak hele... kámo... řekneme si pár pravidel." Poplácá mě po rameni, sotva vlezeme do jeho pokoje. Vrrr... co si to dovoluje?
"Tak zaprvé: neříkej mi kámo, nejsme kámoši. Zadruhé: nehodlám akceptovat žádná tvoje pravidla a zatřetí na mě nešahej!!!" procedím mezi zuby. Jenže… jeho to očividně naštve, protože jsem během vteřiny přitisknutý na zeď… jeho tělo mě totálně drtí.
"TEĎ mě dobře poslouchej, ty nádhero, nevím odkud si přilez, a ani mě to nezajímá, ale tady jsi na Mém území. Mém, rozumíš?? A tady budou platit moje pravidla... jasný?" mlčím… stále mlčím…
"Tak rozumíš?" stiskne mi zápěstí. Bolestně mi v něm cukne a mám co dělat, abych zahnal slzy. Kurva, kam jsem se to dostal? Tady nebudu ani dva dny... ne…

Opatrovník? To si děláš prdel!? 2.

18. července 2008 v 22:12 | Anett483
autor: Mykerina
betaread: Janule
Slastně se protáhnu a zamručím. Dneska je úžasný den. Sluce svítí a já mám volno. Škola dělá přijímačky, takže mě tam nikdo nepotřebuje. Jak já nesnáším školu. Je to na prd. Prostě mě to nebaví. Už jenom dva roky. Dva nudné roky na nudné škole. Ne počkat. Aspoň ty roštěnky stojí za to. Jo to. Nedělá jim problém se někde ohnout a dát mi. Moment! Co to na mně leží? Oh, jéje. To je ta blondýna ze včerejška.
"Kotě, vstávej… musíš pryč," lehce s ní zatřepu. Jen se na mě více nalepí. Takový holky nesnáším… vrrrr…
"Tak ale…" už toho mám plné zuby.
"No jo..." zavrčí. Hmm... vztekloun... to se mi líbí. Že bych si s ní užil ještě než odejde??? Už jen ta myšlenka mě vzruší a já jsem plně připraven. Lehce ji líbnu na ucho, pak na rty. V zápětí se na ni překulím, a když mi polibky začne oplácet, roztáhnu jí nohy a vniknu tam, kde je mi dobře. Vyhekne, ale spolupracuje. Sex po ránu, mno, neříkám, že je to u mě běžné, ale tahle holka je opravdu dobrá a včera rozhodně stála za to. Tak divoký sex jsem zažil jen párkrát. Šoustám ji tvrdě, tak jak to mám rád a ona se kupodivu nebrání - ještě na mě sama přiráží. Jo... tohle přesně miluju... pojď kotě…

Opatrovník? To si děláš prdel!? 1.

18. července 2008 v 22:08 | Anett483
autor: Mykerina
betaread: Janule
"Bille??...tak Bille?! Proberte se…" au moje hlava. Kdo to do mě pořád reje. Pomalu otevřu oči. Počkat… kde to sem?? Poplašeně si chci sednout, ale zabrání mi v tom jehla zabodnutá v žíle. Potlačím bolestný výkřik.
"Už mě budete vnímat?" zase ten otravnej hlas. Neochotně kouknu na chlápka v bílém plášti. Jo aha. Dej si dvě a dvě dohromady a vyjde ti z toho nějakej špitál. Ale co tu dělám?
Přivřu víčka. Mamka, fotr… HÁDKA... už mi svítá.
"Co se stalo?" zeptám se ho.
"Mno... kde bych začal…" podrbe se na hlavě.
"Co třeba od začátku?" syknu drze.
Doktor moji poznámku radši nekomentuje.

Bill...(Allegator)

18. července 2008 v 22:01 | Anett483
↓↓↓

Scream

18. července 2008 v 21:54 | Anett483 |  →Klipy←

1000 Meere

18. července 2008 v 21:52 | Anett483 |  →Klipy←